image

Hakkımızda

 

Firmamız orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Yıllık 20.000 m3 kereste üretimi yapmakta olup bunun yanında sunta mdf kontraplak osb plywood çeşitlerininde yurt içi yurt dışı toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

 

Yıllık 20.000 m3 tomruk biçme kapasitesine sahip çam, kayın ve egzotik, sert veyumuşak ağaçları işleyebilen, kullanıcılara üstün kaliteli mamuller sunan modern bir tesistir. Ayrıca 5000 m3 masif panel imalatı yapabilmekteyiz. Yerli ve ithal ağaçlardan üretilen mamullerimiz sıkı bir kalite sınıflandırmasına ve kontrolüne, daha sonra tamamen kapalı devre bilgisayar kontrollü, her seferde toplam 500 m3 kurutma kapasiteli, ısı enerji ihtiyacını fabrika artıkları ile sağlayan ahşap kurutma fırınlarımızda teknik kurutmaya tabidir.

 

Fabrikamız ülkemizin kaliteli kereste ihtiyacına ve dış pazarlardan gelen vasıflı kereste taleplerine cevap vermektedir.

 

 

Yönetim Ekibimiz

 

 

 

Misyon

Orman ürünleri alanında emin adımlarla, planlı bir teknolojik büyüme ile sektörünün öncü kurumsal şirketlerinden biri olmak.

Vizyon

Çalışan ve müşterileri ile birlikte büyüyerek orman ürünleri imalatında kalite çıtasını her geçen gün arttırmak.